Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

HDIFiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Hayat Sigortası

Kreditör Hayat Sigortası

Bir KOBİ sahibi olarak işine yapacağın yatırımların senin için önemini biliyoruz. Bu iş planlarını gerçekleştirmek için kredi çekerken de aklında hiçbir soru işareti olmasın diye senin için Kreditör Hayat Sigortası’nı hazırladık. Geleceğin ve hayallerin için kullandığın krediyi her ihtimale karşı güvence altına aldık.

Neden Kreditör Hayat Sigortası?

Kredi kullanırken kendini güvende hissetmenin sırrını keşfetmeye ne dersin? Kreditör Hayat Sigortası, kredi borcunu sigortalayarak sevdiklerinin yanında olamama ihtimalinde onları zor durumda bırakma riskini sıfırlar. Böylece kredi kullanırken için rahat eder. Ailenin yaşam standartlarını korur ve işinle ilgili gerçekleştirmek istediğin ideallere doğru daha güçlü adımlarla ilerlersin.

Kreditör Hayat Sigortası Teminatları Nelerdir?

Kreditör Hayat Sigortası’nın seni hangi durumlarda güvence altına aldığını aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsin.

  • Vefat Teminatı: Sigortalının vefatı durumunda, poliçe teminatı dâhilinde, kredi borcu kapandıktan sonra varsa geriye kalan sigorta tazminat bedeli poliçede belirtilen hak sahiplerine ödenir.
  • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı: Sigortalının kaza sonucu kalıcı malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında sigortalıya tek seferde ödenir. Kaza sonucu maluliyet teminatı istisnaları Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarına tabidir.

Kreditör Hayat Sigortası Kapsamı Dışında Kalan Durumlar Nelerdir?

Vefat teminatı Hayat Sigortası Genel Şartlarına tabidir.
Ferdi kaza ek teminatları Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarına tabidir.